Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
TERMAL OTELLER
ALAÇATI BUTİK OTELLER
KIBRIS OTELLERİ
KAYAK OTELLERİ
YOGA OTELLERİ
BALAYI OTELLERİ
İSLAMİ /MUHAFAZAKAR OTELLER
Bölgeler
Çeşme
Side
Kemer
Belek
Kuşadası
Bodrum
Fethiye
Lara Antalya
Alanya
Marmaris
Didim
Ayvalık
Gümüldür Özdere
KIBRIS
Pamukkale
Afyon
Uludağ
BURSA
Ilgaz
Abant
İzmir
SAKIZ
SAMOS
MİDİLLİ
KOS
RODOS
SONTORİNİ
MYKONOS
ATİNA
SELANİK
Ankara Kızılcahamam
Hakkımızda

1985 yılında kurulan Hanye Tur, Türkiye’nin ilk Tur Operatörlerinden olmanın profesyonelliğiyle Yaz ve Kış Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kongre ve Fuar Organizasyonları, Toplantı ve Seminer Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri, Münferit İş Gezileri ve Kayak Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

    Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen Tur Paketleri ve Kampanyalarıyla her zaman ilklere imza atmıştır.

Türkiye genelinde 400’ün üzerindeki her kategorideki oteller ve  online rezervasyonuyla misafirlerine birebir rezervasyon imkanı sağlayan acentemiz   deneyimli seyahat danışmanlarıyla tüm turlarımız hakkında hatasız ve eksiksiz bilgilerle rezervasyonlarını birebir gerçekleştirebilmektedir.

    Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen acentemiz Başarının Detaylarda Gizli Olduğuna İnanmıştır ve deneyimli, profesyonel "Müşteri İlişkileri" ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.