Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
TERMAL OTELLER
ALAÇATI BUTİK OTELLER
KIBRIS OTELLERİ
KAYAK OTELLERİ
YOGA OTELLERİ
BALAYI OTELLERİ
İSLAMİ /MUHAFAZAKAR OTELLER
Bölgeler
Çeşme
Side
Kemer
Belek
Kuşadası
Bodrum
Fethiye
Lara Antalya
Alanya
Marmaris
Didim
Ayvalık
Gümüldür Özdere
KIBRIS
Pamukkale
Afyon
Uludağ
BURSA
Ilgaz
Abant
İzmir
SAKIZ
SAMOS
MİDİLLİ
KOS
RODOS
SONTORİNİ
MYKONOS
ATİNA
SELANİK
Ankara Kızılcahamam
BOZCAADA-GÖKÇEADA-ÇANAKKALE TURU 3 GECE -4 GÜN

 

TUR BAŞLANGIÇ TARİHİ : 30.NİSAN.2022 - 10.HAZİRAN.2022 - 08.TEMMUZ.2022 - 29.TEMMUZ.2022 - 19.AĞUSTOS.2022 - 02.EYLÜL.2022 - 

 

Adalarda konaklama ayrıcalığı

 

1Gün) Sabah Saat 06.30 gibi Çeşmedeki katılımcılarımızı evlerinden alarak İzmir'e hareket,  İzmirdeki katılımcılarımızı Ückuyulardan 08.00 gibi ve Alsancak Fuar Lozan kapısı Önünden  08.30 de  ,en son Karşıyadaki katılımcılarımızı Vapur iskelesi önünden saat 09.00 'da alarak,  Yolculugumuz  Çanakkale istikametine başlıyor, Yolda Hanye Tur'un ikramı Kahve-Çay ikramı yanında Sandwich vari kahvaltılık ile kahvaltı ihtiyacımızı gideriyoruz, Yolumuz Ayvalık'da verecegimiz moladan sonra, Edremit üzerinden Küçükkuyu istikameti üzerinden Kaz dağlarına dogru ilerliyoruz, Ezine'ye geldiğimizde Çanakkale yolundan ayrılıp bizi Bozcaada'ya götüren Geyikli istikametine giderek ,Geyikli'den Feribota binerek  Bozcaada'ya hareket ediyoruz, Yaklaşık 55 Dakikalık Feribot yolculuğumuzdan sonra, Antik çağlarda Tenedos adı ile anılan ve tarihi M.Ö 2000 Yıllarına dayanan Bozcaada Kıyısındaki   beyaz taşlar yüzünden Türk denizciler tarafından Boz ada ve daha sonra Bozcaada anı ile anılmaya başlanmış olan Ada, M.Ö 1200 Yılında Dünya'nın 3 üncü büyük şavaşı olan Truva şavaşında Yunan şavaş gemilerinin Saklandığı ve korunduğu yer olarak tarihe geçmiştir.Bozcaada Fatih Sultan Mehmet tarafından Fetih edilinceye kadar, Sterajik konumu olmasından dolayı bir çok Savaşlara neden olmuştur.Bozcaada bu gün Sarapcılık konusunda Ülkemizin önemli üretim yerlerinden biridir..Bozcaada'da  önce adanın  en güzel oteli Capraz otele   yerleştikden sonra, Roma devrinden kalmış ancak Osmanlı zamanında onarılmış kaleyi ziyaret ediyoruz.Alexandra Troas Antik kentindeki ayakta kalmış yapıtları izleyip bilgi aldıkdan sonra, Otelimize  dönmeden Sarap üretim evlerinde Sarap tadımı yaparak arzu eden Katılımcılarımız Sarap satın alabilirler. Daha sonra otelimize dönüp, Serbest zaman..ve geceleme.

 

2) Gün, Sabah oteldeki kahvaltımızdan sonra, Bozcaada'nın Tertemiz Berrak Sularına sahip Kumsalında  ( Feribot hareket zamanı'na göre )öğle'ye kadar yüzme  Zamanı  için serbest zaman ( arzu eden diger Katılımcılarımız Bozcaada Keşif turu yapabilirler ) Feribot ile tekrar Geyikli'ye geliş ( Bozcaada'dan direk Gökçeada'ya Feribot seferlerinin başlaması Halinde direk Gökçeada'ya gidiş ) ve Çanakkale'ye yolumuz devam ederek Gökçeada'ya gitmek için Çanakkale  Limana gelerek ,önce  Çanakkale boğazını gectikden sonra, Gökçeada Feribotunun kalkış yerine gelerek,  ile Gökçeada'ya hareket ediyoruz..Yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculugumuzdan sonra, Gökçeada'ya varış, Liman'da Önce belki  ilk defa gelen Katılımcılarımız Liman çevresinin çorak bir arazi yapısını görünce nereye geldik diye Saşırabilirler, Ancak Adanın  muhteşemliği  iç taraflarda olup , Denizi, Havası ( Gökçeada Dünyanın oksijeni en fazla olan yer olup, sırf bu yüzden bir çok  kişi Gökçeada'da Tatillerini yapmaktadırlar.) . Ada'daki  Mavisu Oteline  yerleştikden sonra ,Civar hakkında bilgi vererek, Serbest zaman, Adanın tertemiz sularında yorgunluk atıp, harika kumsallarında stresden uzak bir gün geçirebilirsiniz. Otelimizde Akşam yemeginden sonra  Geceleme ( Gece Hayatı Gökçeada'da epey renkli  olup özellikle bir çok eğlence merkezinin ( Discolar-barlar ) bulunduğu Aşagı Karaköy'e gidilmesi Eğlenceyi sevenlere Tavsiye edilir

 

3) Gün, bu Cennet Ada'da gercekden 1 güne sığdıramıyacagımız o kadar Güzel ve Muhteşem Güzelikde Köşe varki, bundan ötürü Gökçeada'da 2 Gece Kalmak en iyisi diyerek bu günkü Zamanımızı biraz Adayı Keşfederek biraz Turumuz esnasında yüzerek ( Gökçeada ,Dünyanın en temiz deniz suyuna sahipdir ) Beraber olacagımız Güne başlarken tabiki Otelden ayrılmadan mayolarımızı ve Havlularımızı   yine yanımıza alarak Bu günkü turumuza başlıyoruz....Gökçeada 9 Köyden oluşmuş olan bir Ada olup bazı adalarda Rum vatandaşlar ve Türk'ler içiçe beraber yaşamaktadırlar..Gezimize Karaköy ile başlıyoruz Özellikle Kaldığımız otele yakın olan,   aşagı Karaköy ve yukarı Karaköy diye ikiye ayrılmış Karaköy ile başlıyoruz.   Bir çok Manastırı ve Kilisesi olan 'Geçmiş dönemlerde  Hirisyanlık dininin merkezi , Yukarı Karaköy ile başlıyoruz.( Burası Anadoluda en çok Kilise ve Manastırı olan yerlerdendir ) Liman mevkiindeki Aka'lardan kalma Kale kalıntılarıda ayrı bir Güzellik katmaktadır. Tarım, Hayvancılık,Arıcılık,Balıkçılık ve Ormancılık , Turizm  ile ve ayrıca 200.000 Adet zeytin agacı olmasından ötürü Gökçeada Gercekden Ekonomisi üst düzey Yöreleremizdir..Karaköy'den Güneye doğru yaya olarak giderek , Aşagıda bulunan Diger köy manzaraları ve ayrıca Muhteşem Saroz Koyu Manzarası sizleri beklemektedir..Bu Sahil kesiminden ilerliyerek Türkiyenin ilk ve Dünya'nın en güzel su parkına geliyoruz. Balık çeşidi ile Dünya'da eşi olmuyan Gökçeada tabii Su altı Milli Parkı aynı zamanda Magara'ları ve Oyuklarında Bir çok Fok balıgını barındırmaktadır. Baradaki gözlemimizden sonra daha da Güneye gidip Aydınlık'daki ( Kefaloz ) Tuz Gölü Çamur banyolarına girerek Cildimizin Daha parlak ve Güzelleşmesini Sağlıyoruz. Buradan Adanın batı yakasına dogru İlerliyerek Ada'daki Zeytinliköy'e gelip  buradaki Görülmeye deger Kiliseyi ziyaret ediyoruz.. ve Zeytinli köyden aşagıya inerek Dünyadaki en temiz deniz sularından birisine  sahip Kumsalda yüzme molası.. Akşam Güneş batımı ise anlatılamıyacak kadar güzel olan bu Ülkemizin en batı noktasından ayrılarak Otelimize geri dönüş, Akşam yemegi hep beraber otelde Müzik eşliginde Eglence..

 

4) Gün, Sabah kahvaltımızı yaptıkdan sonra otelimizden ayrılarak, Bizi Çanakkaleye götürecek Feribotumuza binmek için Limana gelip, Çanakkaleye geçiyoruz, Öğle üzeri Çanakkalede verecegimiz Moladan sonra Karşıya geçerek Şehitlik'i ziyaret ederek Çanakkale şehitlerimizi şükran ile anıyoruz,  anıt mezarları başında onlara yad ettikden sonra yine Çanakkaleye dönüş ve İzmir istikametine geri dönüş.. Yollarda verecegimiz Molalardan sonra Akşam geç vakit İzmir'e gelip Kiymetli Katılımcılarımız ile başka bir Hanye Tur Programında Karşılaşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

FİYATLARIMIZ :

 

Çift Kişilik odada Kişi Başı     : 1490.TL

 

Tek Kişi Farkı                      :  400.00 TL

 

Aynı Oda'da 3 üncü kişi İndirimi  : % 10 İndirim

 

Çoçuklar  : 06-12 YAŞ 410.00 .00 TL -02-06 YAŞ : 150 TL

 

Çoçuk indirimleri 2 büyük yanında aynı odada kalmak şartı ile geçerlidir - bazen 02-06 yaş Çoçuk'lara ilave yatak verilmiyebilinir..

 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ.

 

-1 Gece Bozcaada  Oda kahvaltı bazında Capraz de lux  otelde ( Denize sıfır konumda ) veya muadili Otelde  Konaklama,

 

-2 Gece Gökceada'da Yarım Pansiyon Mavisu 3*  otelde ( Denize sıfır konumda ) konaklama

 

- Konforlu araçlar ile Ulaşım

 

-İlk Günkü Sabah Kahvaltı ikramı ( Otobüsde sandwic )

 

- Tüm Feribot Ücretleri

 

-Zorunlu seyahat Sigortası

 

- Rehberlk hizmeti

 

FİYAT  HARİCİ HİZMETLER

 -Seyahat boyunca alınan tüm içkiler ( Otobüsdeki ikramlar hariç )

-Özel harcamalar

 

-Tüm öğle yemekleri

 

 BİLGİLER:
** Turlara katılım tek araçla sınırlıdır. Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır. ** Erken rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz. ** Rezervasyon ücret ödenince kesinleşir. Tur Gününden min 2 gün öncedir. **Araçlarımızda Koltuk seçimi rezervasyon tarihine göre verilir. ** Gezimiz köylerde ve Ören yerlerinde yürüyüş içermektedir.

 

 

 

Uygun kıyafet ve ayakkabı ile gelinmesi rica edilir  ( tur zamanındaki yürüyüş için ) . ayrıca Deniz kıyafetlerinizi unutmayınız ** Son kayıt tarihine kadar ,tur başlangıçından

 

 

 

5 gün önce olan iptallerde para iadesi yapılır.

 

 

 

Tur'dan 3 gün evvel  iptallerde ücret iadesi yapılmaz

 

 

 

KREDİ KARTINIZA TAKSİM İMKANINI SORUNUZ..