Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
TERMAL OTELLER
ALAÇATI BUTİK OTELLER
KIBRIS OTELLERİ
KAYAK OTELLERİ
YOGA OTELLERİ
BALAYI OTELLERİ
İSLAMİ /MUHAFAZAKAR OTELLER
Bölgeler
Çeşme
Side
Kemer
Belek
Kuşadası
Bodrum
Fethiye
Lara Antalya
Alanya
Marmaris
Didim
Ayvalık
Gümüldür Özdere
KIBRIS
Pamukkale
Afyon
Uludağ
BURSA
Ilgaz
Abant
İzmir
SAKIZ
SAMOS
MİDİLLİ
KOS
RODOS
SONTORİNİ
MYKONOS
ATİNA
SELANİK
Ankara Kızılcahamam
VİETNAM KAMBOÇYA TURU

1. Gün İzmir - İstanbul - Hanoi

 İzmirden katılımcılar ile İstanbulda bulunan Misafirlerimiz ile  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde rehberimiz ve yetkililerimiz ile saat 23:30’da buluşarak başlıyoruz..

2. Gün İstanbul - Hanoi

Saat 02:35’te Türk Hava Yolları’nın TK166 sefer sayılı uçuşu ile Hanoi’ye hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz. Saat 20:25’te Hanoi’ye varıyor ve havalimanında karşılanmanın ardından yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alarak otele transfer ediliyoruz. Seneler boyunca Fransız sömürge yönetiminin merkezi olan Hanoi, 2. Dünya Savaşı sırasında Japonya tarafından işgal edilmiş ve daha sonra 2 Temmuz 1976 senesinde Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti'nin başkenti olmuştur. Hanoi şehri, Hoan Kiem gölü çevresinde kurulmuş olup, Hoan Kiem, Vietnam dilinde "iade edilen kılıç" anlamına gelmektedir. Efsaneye göre Çinlilere karşı savunma yapılması için Kral Le Loi'ye tanrılar tarafından efsunlu bir kılıç teslim ediliyor ve daha sonra kral gölde tekne ile gezinti yaparken dev bir kaplumbağa ile karşılaşıyor. Bu kaplumbağa kralın elinden kılıcı alarak gölün derinliklerine iniyor ve bu kılıcı tanrılara iade ediyor. Hanoi de böylesine bir efsanenin çevresine kurulmuş bir şehir olarak tarihteki yerini alıyor. Geceleme otelimizde.

3. Gün Hanoi - Halong Körfezi (Teknede)

Erken saatlerde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılarak 4 saat sürecek bir yolculukla Halong Körfezi’ne varıyoruz. Tabiatın kendini tüm cömertliği ile sunduğu, ortalama 1600 adacığı içine alan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan bir cennet köşesi Halong Körfezi’nde saat 12:30’da teknemize binerek büyüleyici manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Kabinlerimize yerleştikten sonra ise Halong Körfezi’ndeki turumuza başlıyor, köyleri, yüzen evlerde yaşayan insanları görüyoruz. Öğle ve akşam yemeklerimizi teknede alıyoruz. Ha Long Körfezi efsanesine göre, Çinlilerle yapılan bir savaşta zor durumda kalan Vietnamlılara tanrılar bir ejderha gönderir. Bu ejder, ağzından yeşim ve mücevherler saçarak, Halong Körfezi'ndeki kireçtaşından adacıkları oluşturur ve bu set sayesinde Çinliler burayı ele geçiremezler. Daha sonra bu ejder yeryüzünde yerleşmek için buraya konduğu zaman körfez Ha Long Körfezi adını alır. Ha Long "İnen Ejder" anlamına gelmektedir. Peri masallarındaki dekorlara benzeyen bu körfezde yeşilliklerle kaplı üç binden fazla adacık bulunmaktadır. Kayaların bazılarının iç kısımları ve tepelerinde tapınaklar yer alır ve kayalıkların arasında ve suyun üzerinde balıkçı köylerinde yerel halk halen yaşamlarını sürdürmektedir. Aynı körfezde sayıları 366'yı bulan bir takımadalar grubu bulunmaktadır. Halong Körfezi, suyu ve adaları ile birlikte 1.500 kilometrekarelik bir alanı kapsamakta olup, bu cennet köşesi bir dünya mirası olarak ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Geceleme teknemizde.

4. Gün Halong Bay - Hanoi

Gemi yolculuğumuz sabahın ilk ışıkları ile birlikte devam ediyor ve sabah kahvelerimizi yudumlarken emsalsiz güzellikteki körfezin kendine hayran bırakan büyüsüne kendimizi teslim ediyoruz. Kahvaltımızın sonrasında ise hafızalarımıza kazınacak manzaralar eşliğinde Halong Körfezi’nde yüzmek için serbest zaman ayırıyoruz. Gemide alacağımız öğle yemeği sonrası limana varıyor ve Hanoi’ye doğru yola çıkıyoruz. Yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.

5. Gün Hanoi – Siem Reap

Kahvaltı sonrası Hanoi’de şehir turumuza başlıyoruz. Vietnam’ın en büyük ikinci şehri ve başkenti olan Hanoi, bir sokakta yürürken Uzak Doğu kültüründen bir pagoda veya tapınak ile hemen yakınındaki başka bir sokakta ise Fransız stili villa tipi evler ile karşılaşabileceğiniz bir şehirdir. M.Ö. 3000 yılından bu yana var olduğu bilinen Hanoi’de yaşam, öncelikle Co Loa Kalesi etrafında gelişmiştir. M.S. 1010 yılından Çinlilerin işgalinin gerçekleştiği 1408 yılına kadar Ly Hükümdarlığı tarafından yönetilen Hanoi, ardından Dong Quan ismini alarak Çinliler tarafından yönetilmeye başlamıştır. Daha sonra Le Hükümdarlığı bölgeyi ele geçirmiştir. Hanoi, 1802 yılında Nguyen Hükümdarlığı’nın ve 1873 yılında Fransızların eline geçmiştir. Fransa kurduğu Hindiçin bölgesinin başkenti olarak Hanoi’yi seçtiğinden burada Fransız mimari ve şehir planlamasından pek çok örneğe rastlanır. 1940 yılında Japonların eline geçen Hanoi, 1945 yılında serbestleştirilmiş; 9 yıl süren Fransız savaşları sonrasında 1954 yılında Kuzey Vietnam’ın başkenti olmuştur. Vietnam Savaşı sonrasında ise 1976 yılında Hanoi, Kuzey ve Güney Vietnam’ın birleşmesiyle Vietnam’ın başkenti olmuştur. Hanoi’de dolaşmak; tarih, kültür, mimari, yeşil alanlar ve göllerin doyasıya tadına varmak anlamına gelir. Vietnam devriminin mimarı ve Sosyalist Vietnam Cumhuriyeti’nin kurucusu Ho Chi Minh’in mumyasının bulunduğu Ho Chi Minh Anıt Mezarı, kendisinin hayatının son 10 senesini geçirdiği başkanlık sarayı ve bahçesinde yer alan kazıklar üzerine inşa edilmiş otantik evi, lotus çiçekli bir havuzun ortasında yükselen zerafet örneği olan Tek Sütunlu Pagoda, Vietnam’ın ilk üniversitesi olarak kabul edilen Edebiyat Tapınağı gezilerimizi yapıyor ve sonrasında da yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra ise Hoan Kiem Gölü ve Eski Şehir etrafında tuk tuk bisikletler ile otantik bir tur gerçekleştiriyoruz. Bu gezimiz sonrasında havalimanına transfer ediliyoruz. Yerel havayolları ile Siem Reap’e hareket ediyoruz. Varışımızı takiben havalimanında karşılanma sonrası yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyor ve otele transfer ediliyoruz. Siem Reap, bir diğer ismi ile "Siam", bugünkü Tayland'ın eski ismi olan "Siyam" anlamına gelmekte olup, Reap ise "Yok edildi, yenildi" anlamına geliyor. Bir nevi "Yenilen Siyam Halkı" anlamına gelen şehrin ismi 15. yüzyılda Taylandlılar tarafından işgal edildikten sonra Khmerlerin (Kamboçyalılar) ani bir baskınla şehri geri almaları ile birlikte konulmuştur. Geceleme otelimizde.

6. Gün Siem Reap (Angkor Wat)

Kahvaltı sonrası insan beyninin bugüne kadar tasarladığı en görkemli ve en uyumlu yapıtı olarak tarihe adını kazıyan bir dünya mirası Angkor Wat Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Angkor Medeniyeti’nin izlerini her adımda taşıyan, 630 sene hüküm süren Khmer Krallığı’nın günümüze kutsal bir hediyesi gibi bizleri karşılayan tapınak kompleksini geziyoruz. Efsaneye göre Kamboçya; denizlerin hâkimi, ulu ejder Naga’nın kızı ile Brahman Hintli genci Kaudinya birlikteliğinden meydana gelir. Kaudinya bir gün teknesiyle dolaşırken prensesi görür ve âşık olur. Prensesin babası denizlerin hâkimi Naga, kızına evlilik hediyesi olarak, egemenliği altındaki bölgenin tüm sularını kendisine çekip ortaya çıkan bu toprakları verir ve Kambuja Krallığı böylece kurulur. Dört asır boyunca terk edilmiş ve orman tarafından sarılıp sarmalanmış olarak kalan bu kadim tapınaklar 1858’de Fransız doğa bilimci Henri Mouhot tarafından yeniden keşfedilir. Her ne kadar tapınaklar Khmer yerlileri ve yine zaman zaman bu bölgeye uğrayan batılılar tarafından bilinse de, tüm dünya Angkor’un varlığını Mouhot’un kitabını yayınlamasıyla duyar. “Görülmeden ölünmez” diyerek kitabında Angkor’dan bahseden bilim adamı keşfinden bir sene sonra vefat eder. Güçlü Khmer Krallığının başkenti ve gücünün simgesi olan Angkor Wat, dört yüz kilometrekarelik bir alana yayılıyor. On ikinci yüzyılda 1 milyondan fazla insanın yaşadığı ve Avrupa’daki herhangi bir katedralden daha geniş olan Angkor Wat, dünyadaki en büyük tapınaklardan biri olma unvanını koruyor. Yalnızca büyüklük olarak değil, aynı zamanda su üzerine inşa edilmesi bakımından da şimdiye kadar gerçekleştirilen en çarpıcı mühendislik projelerinden biri. Angkor Wat, düzgün şehircilik planlarıyla geniş bir su dağıtım şebekesi kuran Khmer halkının zirveye ulaşmış yontma taş işçiliği ve yapı sanatının izlerini de taşıyor. Angkor Wat, tasarımındaki uyumluluk ile Antik Yunan ve Roma mimarisi ile kıyaslanırken, mimari ve sanatsal açıdan da Piramitler, Machu Picchu ve Tac Mahal ile aynı kategoride anılıyor. Angkor Wat turumuz sonrası Bayon Tapınağı’nı da ziyaret ediyor ve sonrasında yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra ise 12. yüzyıldan kalma tarihi ve tabi ki ağaçların sardığı görüntüsü ile kutsiyetini gözler önüne seren Ta Prohm Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Yerel bir restoranda dans gösterisi eşliğinde alacağımız öğle yemeği sonrasında Barlar Sokağı’nda serbest zaman ayırıyor ve otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

7. Gün Siem Reap – Phnom Penh

Kahvaltı sonrası Tonle Sap Gölü'ne doğru yola çıkıyor ve dünyanın benzersiz ekolojik su rezervlerinden birini görüyoruz. Kamboçyalılar için bir hayat kaynağı sayılan ve Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap’ta yapacağımız tekne turunda, yüzen evlerde geleneksel yaşamlarını sürdüren bölge halkını, gündelik yaşamlarını ve yaşam tarzlarını gözlemliyoruz. Tonle Sap, "Büyük Özsu" anlamına gelmekte olup, dünyanın doğal harikalarından bir tanesidir. Güneydoğu Asya'nın ve Kamboçya'nın en büyük rezervi olma özelliğine sahip Tonle Sap Gölü, kuru sezonlarında yaklaşık 300.000 hektar alan kaplamakta, bu alan ise yağmur mevsiminde beş katı kadar genişlemektedir. Aşırı yağışlar sebebi ile çevredeki köylerin ve tarlaların su seviyesi 20 metreye kadar ulaşmakta, su seviyesi arttıkça da köy yaşamında tam tabiri ile hayatın durması söz konusu olmaktadır. Yerel bir restoranda alacağımız öğle yemeği sonrası başkent Phnom Penh’e hareket ediyor ve varışımız ile birlikte yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alarak otele geçiyoruz. Mekong Nehri kıyısında yer alan Phnom Pen, Kamboçya’nın Fransa tarafından sömürgeleştirilmesinden itibaren Kamboçya’nın başkenti konumunda olup, en büyük şehri olma vasfını haizdir. Phnom Pen zamanla gelişerek, ülkenin ekonomik, kültürel, siyasi ve diplomatik merkezi haline gelmiştir. Bir zamanlar "Asya’nın İncisi" olarak adlandırılmış olan bu şehir, 1920'lerde Hindiçin Bölgesi’nde Fransızlar tarafından inşa edilen en güzel şehirlerden biri olarak kabul edilir. Bu şehrin yakın geçmişte yaşadığı vahşet, günümüzde modernleşmeye paralel olarak artış gösteren gayrimenkul ve trafik kalabalığı ile biçim değiştirse bile, yaşanmışlıkları hissettirmeye devam etmektedir. Geceleme otelimizde.

8. Gün Phnom Penh – Ho Chi Minh

Bugün Kamboçya’nın kanlı tarihinin ve Kızıl Khmerlerin mirası olan ölüm tarlalarını ziyaret ediyoruz. Pirinç bataklıklarının hemen yanında olan bu yerde içlerinde 100 ila 500 arasında değişen insan cesedinin olduğu 129 kuyu bulunmaktadır. Girişte Polpot tarihi mirası olarak büyük bir insanlık dramını anlatan ve üzerine isim ve tarihi olayların kazındığı Soykırım Anıtı yer almaktadır. Asıl adı ile Saloth Sar olan Pol Pot, Kızıl Khmerler adlı gerilla teşkilatının kurucusudur. Ayrıca Kamboçya Komünist Partisi rejimi sırasında, 1976 ilâ 1979 yıllarında, Kamboçya başbakanıydı. İktidarı döneminde Kamboçya'da bir milyonun üzerinde kişinin ölmünden yani Kamboçya Soykırımı'ndan sorumludur. Devrimin insanlara ödettiği bedel dehşet verici bir tablo sermekte olup, dört yıldan kısa bir süre içerisinde 1 milyon insan, başka bir oranla yedi Kamboçyalıdan biri, açlıktan, yetersiz beslenmeden, yanlış teşhisten veya yanlış tedaviden hayatını kaybetti. Bunlardan ayrı olarak 200 bin kişi devlet düşmanı olarak öldürüldü. Bunlar ihtiyatlı tahminler olup, bundan çok daha fazla olabilecek gerçek rakamların hiçbir zaman bilinmesi mümkün olmamaktadır. Yerel bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Soykırım Müzesi ve Kraliyet Sarayı gezilerimizi yaparak havalimanında transfer ediliyoruz. Yerel havayolları ile Ho Chi Minh’e hareket ediyor ve varışımız ile birlikte yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.

9. Gün Ho Chi Minh – Chu Chi Tünelleri – Ho Chi Minh

Kahvaltı sonrası Vietnam Savaşı esnasında tam 17.000 kişinin yer altına inmesine olanak sağlayan tam bir mühendislik harikası olarak tarif edebileceğimiz Cu Chi Tünelleri’ni geziyoruz. Chu Chi, Ho Chi Minh'e 70 km mesafede, savaşta kullanılan yeraltı tünelleri ile ünlü bir kasabadır. Kuzey Vietnam'dan Güney Vietnam'a gizlice silah ve asker taşınmasında kullanılan Ho Chi Minh patikasının bittiği yer Chu Chi kasabasıdır. Savaş sırasında Chu Chi'yi savunmak ve bölgede her zaman adam bulundurmak için çok ilginç bir yönteme, yer altında yaşamak gibi bir yönteme başvurmuşlardır. 1960'ların başında Chu Chi'de küçük tüneller açılmaya başlanmıştır. 1965'te tünellerin toplam uzunluğu 250 km'ye çıkmış ve içlerine onlarca mutfak, yatakhane ve hastane yapılmıştır. Tünellerin, labirent gibi yer altında dolanarak Kamboçya sınırına kadar dayandığı söylenmektedir. Tünellerin yapımına 1948 senesinde başlanmış ve 20 sene boyunca devam etmiştir. Tüneller, ilk yapıldığı yıllarda Fransızlara karşı savunma amaçlı bir görev üstlenmişken, daha sonraki yıllarda Amerika ve Vietnam arasındaki savaş süüresince çok önemli işlevler görmüştür. Chu Chi gezimiz sonrasında yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alarak Ho Chi Minh’e dönüyoruz. Öğleden sonra ise şehrin en önemli simgelerinden birisi olan ve Fransız Koloni Dönemi’ne ait Eski Postane, Paris’teki orjinalinin minyatür bir kopyası olan göz alıcı Notre Dame Katedrali, Amerikan egemenliği altında iken Güney Vietnam’ın karargâhı olarak kullanılan Yeniden Birleşme Sarayı ve Ben Than Pazarı duraklarımız arasında yer alıyor. Yeniden Birleşme Sarayı, Güney Vietnam'ın eski başkanlık sarayı olup, Kuzey Vietnamlılar güneyi ele geçirip özgürleştirince, sarayı olduğu gibi bırakıp müze haline getirmişlerdir. 1975 senesinde sarayın kapılarını kırıp içeri giren tank giriş kapısının yanında yer almaktadır. Turumuzun sonrasında yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyor ve otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

10. Gün Ho Chi Minh – My Tho – Mekong - Can Tho

Kahvaltı sonrası Vietnam’ın başka bir doğa harikası olan Mekong Deltası’nı gezmek için deltanın büyük limanı My Tho’ya gidiyor ve buradan eşsiz bir tekne yolculuğuna çıkıyoruz. Mekong Deltası, Güneydoğu Vietnam'da, Mekong Nehri'nin kollar halinde Güney Çin Denizi'ne döküldüğü bölge olup, yaklaşık 39.000 kilometrekarelik bir yüzölçümü ile büyük bir alana yayılmıştır. Vietnam'ın yiyecek ambarı olan su ile kaplı bölgenin yüzölçümü mevsimden mevsime değişiklik göstermektedir. Mekong Nehri denize 9 büyük koldan döküldüğü için, Mekong Deltası'na Vietnam dilinde "Dokuz Ejder Deltası" denmektedir. Mekong Nehri, Tayland, Laos, Kamboçya ve Vietnam'ı dolaşarak denize dökülmekte olup, nehrin aşağı bölümünde Mekong Deltası bulunmaktadır. Burası, dünyadaki en geniş 34 düzlük arasında yer almakta olup, Amazon ve Bramapur Nehirleri'nden sonra 3. sırada en geniş doğal bölgeyi oluşturmaktadır. Mekong Deltası son zamanlarda biyolojik bir hazine olarak nitelendirilmekte olup, yakın zamanda bölgede 10.000 küsür yeni biyolojik tür bulunmuştur. Çin kayığı da denilen ‘sampan’a binerek egzotik ağaçlar ile çevrili dar kanallarda unutulmaz gezimize devam ediyoruz. Hindistan cevizi şekerlemeleri satan yerel bir imalathaneyi, bal çayı içeceğimiz arı çiftliğini gezip, kısa bir at arabası yolculuğu da yaparak turumuzu bitiriyoruz. Yerel bir restoranda turumuz sırasında öğle yemeğimizi alıyor ve sonrasında da Vietnam’ın 4. Büyük şehri Can Tho’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyor ve otele geçiyoruz. Can Tho, 300.000 kişilik nüfusu ile Mekong Deltası'nın en büyük şehridir. Can Tho, üstlerine köprüler inşa edilmiş onlarca kanal tarafından bölünmüştür. Kanallardaki büyük tekne trafiğini kesmemek için bazı kanallar ile köprü yapılmamıştır. Taşımacılık arabalı vapurlar ile yapılmaktadır. Geceleme otelimizde.

11. Gün Can Tho – Ho Chi Minh – İstanbul ve İzmir

Kahvaltı sonrası sular üzerinde kurulmuş Cai Rang pazarına giderek, bu pazarı ‘sampan’ teknemiz ile geziyor ve turumuzun sonunda da Ho Chi Minh’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımız ile birlikte alışveriş için serbest zaman ayırıyor ve sonrasında da havalimanına transfer ediliyoruz. Saat 18:05'te Türk Hava Yolları'nın TK-168 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a hareket ediyor ve geceyi uçakta geçiriyoruz.

12. Gün İstanbul - İzmir

Saat 05:50’de İstanbul’a varışımız ile birlikte akibinde İzmirli misafirleride İzmir uçagına bindirip İzmire geliş ve Seyahatımız sona ermekde  seyahatimizin sonuna geliyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Türk Hava Yolları ile İstanbul – Hanoi / Ho Chi Minh City – İstanbul arası ekonomi sınıf dış hat uçak bileti

- Yerel havayolları şirketleri ile Hanoi – Siem Reap / Siem Reap – Ho Chi Minh arası ekonomi sınıf iç hat uçak bileti

- Havalimanı ve güvenlik vergileri

- Ho Chi Minh’de Grand Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

- Hanoi’de Pan Pacific Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

- Can Tho’da Iris Hotel Can Tho veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

- Halong Körfezi’nde Golden Cruise veya benzeri kategoride bir gemide tam pansiyon esasına göre konaklama

- Siem Reap’te Angkor Miracle Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

- Phnom Penh’de Sokha Phnom Penh Hotel veya benzeri kategoride bir otelde oda-kahvaltı esasına göre konaklama

- Programda dahil olduğu belirtilen tüm turlar ve transferler

 - profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti ( Katılımcı sayısı 20 Kişiyi geçmesi halinde.. Aksi halde yerel acentamızın ingilizce rehberi tahsis edilir )

- Zorunlu seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Vietnam çift girişli vize ücreti ve servis bedeli . Vietnam'a girişte yanınızda 2 adet 3x4 veya 4x6 Ebatda Resim verilir..

 - Kamboçya vize ücreti (Kişi Başı 50USD olup, Siem Reap Havalimanı'nda nakit olarak ödenmektedir. Yanınızda 2 adet 3x4 veya 4x6 ebatlarında vesikalık bulundurmanız gerekmektedir)

Öğlen ve Akşam yemekleri

- Her türlü kişisel harcamalar

- Öğle ve akşam yemekleri sırasında alınacak ekstralar ve içecekler

 - Yurt dışı çıkış harcı

- Yerel rehber ve kaptan bahşişleri (Günlük kişi başı 10 USD olup, tur sırasında rehberimiz tarafından toplanacaktır)

-Izmir'den veya başka şehirlerden bağlantı Uçak Bileti Gidiş dönüş


FİYATLAR

Tur Adı Tur Tarihi 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi 3. Kişi

0-2

3 - 12  
Vietnam & Kamboçya Seyahati  Turu   30.Nisan.2022 / 18.Haziran.2022- 08.Temmuz.2022 19.Ağustos.2022
2696 € 3176€ 

 

2496€

  

696€

2476€

                                      09.08.2019  2696 Eu              3176 Eu         696 Eu  2476 Eu