Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
TERMAL OTELLER
ALAÇATI BUTİK OTELLER
KIBRIS OTELLERİ
KAYAK OTELLERİ
YOGA OTELLERİ
BALAYI OTELLERİ
İSLAMİ /MUHAFAZAKAR OTELLER
Bölgeler
Çeşme
Side
Kemer
Belek
Kuşadası
Bodrum
Fethiye
Lara Antalya
Alanya
Marmaris
Didim
Ayvalık
Gümüldür Özdere
KIBRIS
Pamukkale
Afyon
Uludağ
BURSA
Ilgaz
Abant
İzmir
SAKIZ
SAMOS
MİDİLLİ
KOS
RODOS
SONTORİNİ
MYKONOS
ATİNA
SELANİK
Ankara Kızılcahamam
Serenade Of The Seas Baltık Başkentleri 25.06

TUR ŞU ANDA YAPILMAMAKTADIR

1. Gün İstanbul(SAW)- Stockholm

İstanbul(SAW)- Stockholm arası THY tarifeli sefer ile uçuş, varışı takiben Serenade Of The Seas e transfer

2. Gün Helsinki, Finlandiya

Varış:11.00 Hareket:18.00 Baltık’ın kız kardeşi olarak bilinen Helsinki’nin yarısı sularla kaplıdır. Bu nedenle şehri tekneler ile gezebilirsiniz. Tarihi yerleri ve şehrin en önemli noktalarını keşfedebilir, bakır kubbeli katedrali ve neoklasik mimariye sahip Senato Meydanı’nda şehri yaşayabilirsiniz. Bu şehri keşfetmenin en iyi yolu yürüyerek gezmektir. Eğer yeterince yürüdüğünüzü ve yorulduğunuzu hissediyorsanız bir bisiklet kiralayın; emin olun ki kaybedeceğiniz bir şey olmaz. Finlandiya`nın başkenti olan Helsinki tam bir mimari şaheseridir, neo-klasik, barok ve çağdaş tasarım stillerini birleştirmektedir. Barlardan birisinde yerel sıcak " gloggi" isimli baharatlı şarabı denemeyi unutmayın.

3. Gün St. Petersburg, Rusya

Varış:07.00 Geceleme St Petersburg Rus İmparatorluğu’nun merkezinde, Deli Petro tarafından 1703 yılında kurulan St. Petersburg’da muhteşem sarayları, meydanları, parkları ve kanalları görebilir, içinde üç milyona yakın sanat eserinin sergilendiği, dünyanın en büyük müzesi Hermitage’i gezebilirsiniz. Tarihi tatilcilerin önüne seren dernekler, Barokların sarayları ve resmi bahçeler herkeste merak ve hayranlık uyandırır. Güneş akşamları sayılı olarak gökyüzünde belirdiğinde ‘’Beyaz Geceleri’’ siz de doğanın içinde yaşayın. Gelin ve gecenin güneş ile olan uyumunu yakından seyredin.Anlatılanlara göre St. Petersburg Londra, Paris ve Viyana gibi batı kentlerine benzemesi için inşa edilmiştir. Fakat kraliyet saraylarını ve büyük meydanlarını gördükten sonra hiç bir benzerliğinin olmadığına karar vericeksiniz.

4. Gün St. Petersburg, Rusya

Varış:- Hareket:18.00 Bir Gece St Petersburg konaklaması ardından 18.00 de Talin e hareket.

5. Gün Talin, Estonya

Avrupa’nın en atmosferik şehri, derneklerinin ve yüksek kiliselerinin mimari zenginlikleri ile bilinen Tallinn’dir. 13. yy. tanınmış konaklarından meydana gelen Toompea Şatosu’nu ziyaret edin. Eski fakat büyüleyici duvarların ördüğü yollarda gizemli bir yürüyüş yapın. Merakınızın sizi ortaçağ sokaklarına ya da tarihi geçitlere götürmesine izin verin. Eğer hiçbiri olmaz diyorsanız havanın tüm büyüsünü yaşayacağınız barlarda ya da Town Hall Square Restoranı’nda dinlenin ve bu tatilin tadını çıkarın. Estonya’nın ortaçağ başkenti Tallinn, tarihi binaları ile sanatseverler için cennet bir şehir… Yerli sanatçıların performanslarını şehrin sokaklarında dolaşırken izleyebilir, çömlek ve cam sanatının örneklerini görebilirsiniz.

6. Gün Riga, Litvanya

Varış:11.00 Hareket:19.00 Küçük Paris olarak bilinen Riga`da Eiffel Kulesini bulamayacaksınız. Orada bulacağınız şey 800 yıllık bir medeniyet. Orta çağ mimarisinin eşsiz eserlerinin bulunduğu bu şehirde bulunmaktan büyük mutluluk duyacaksınız. Letonya’nın başkenti Riga, Baltık’ın kesinlikle görülmesi gereken şehirlerinden. Riga nın eski şehri Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Mirası listesine alınmış. Şehrin “old town” diye tabir edilen katedrallerin bulunduğu tarihi bolümü baştan sona eski doku korunarak yenilenmiş, türlü türlü restorantlar ve barlar burayı şehrin eğlence merkezi yapmış.

7. Gün Denizde

Denizde Seyir

8. Gün Stockholm -İstanbul

Stockholm -İstanbul (Sabiha Gökçen) arası THY tarifeli sefer ile uçuş, İstanbul a HOŞGELDİNİZ.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Pegasus veya Türk Hava Yolları ile İstanbul - Stockholm - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

*Havalimanı-liman-havalimanı arasında ki transferler *Havaalanı ve liman vergisi (390 Euro )

*Seyahat güvence paketi (Türsab tarafından zorunlu tutulan)

 *5 Yıldızlı Serenade of the Seas gemimizde tam pansiyon (tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç)

*Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler

 *Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20 yi aştığı takdirde)


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

      *Limanlarda düzenlenen ekstra geziler

 *Schengen Vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi)

 *Yurtdışı çıkış harcı

 *Gemideki kapağı kapalı içecekler

 *Kişisel Harcamalar

 *Bahşişler kişi başı 82,93 € -Rezervasyon sırasında alınır

 *Seyahat sağlık ve iptal sigortası